O naszej firmie

Firma „NOMIA” to profesjonalnie działające od wielu lat na śląskim rynku nieruchomości biuro pośrednictwa w sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości z siedzibą przy Al. Korfantego 53a (koło Spodka).

Firma Nomia specjalizuje się głównie w nieruchomościach lokalowych (tj.sprzedaż i wynajem mieszkań) na terenie Katowic i okolic.

Zespół „Nomii” tworzą specjaliści z dziedziny nieruchomości, dla których zadowolenie Klienta jest najwyższym priorytetem.

Pośrednik odpowiedzialny za przebieg transakcji: Anna Widera- od ponad 10 lat związana z branżą nieruchomości-licencja nadana przez Ministra Infrastruktury numer 10683, z wykształcenia mgr prawa oraz pośrednik w obrocie nieruchomościami; absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach,oraz Podyplomowych Studiów Wyceny i Gospodarki Nieruchomościami UŚ-Katowice. Praktyki zawodowe odbywała w IGN Katowice.
Ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A.

Zajmujemy się pełną obsługą organizacyjno-formalno-prawną , począwszy od przejęcia nieruchomości, weryfikacji stanu prawnego-po przekazanie nieruchomości, na życzenie Klienta obecność u notariusza i wizytę w odpowiednich urzędach z aktem własności. Ponadto, na Państwa życzenie pomożemy w przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży i zrobimy profesjonalne fotografie.

Największą satysfakcję stanowią dla nas zadowoleni Klienci, którzy wracają lub polecają nasze usługi dalej, za co gorąco dziękujemy!

Poza pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, firma NOMIA zajmuje się również świadczeniem usług prawnych z zakresu prawa cywilnego   i karnego: sporządzaniem pism procesowych, doradztwem prawnym.
Współpracujemy z kancelarią adwokacką, notariuszem, bankami, firmami ubezpieczeniowymi oraz firmą remontowo- budowlaną.

Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, bądź w weekendy po wcześniejszym umówieniu terminu.

Zapraszamy! Postaw na doświadczenie i profesjonalizm! Dołącz do grona zadowolonych Klientów, ciesz się własnym nowym M 🙂

Znajdziesz nas

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker